Madonna

Buty ślubne

Ślub, jako szczególny moment w życiu każdej kobiety, wymaga nienagannej oprawy. Wybór wymarzonej sukni to jednak nie wszystko. Również ważne jest obuwie do ślubu – teraz dostępne również w ofercie naszego salonu.

Z myślą o przyszłych Pannach Młodych przygotowaliśmy szeroki wybór butów ślubnych w modnych i wygodnych fasonach.

W trosce o oczekiwania najbardziej wymagających klientek w ofercie butów na wesele zgromadziliśmy wyłącznie obuwie z najwyższej jakości materiałów. Dzięki nim buty ślubne nie tylko doskonale współgrają z kreacją, ale gwarantują również pełen komfort noszenia do białego rana.

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

O sukni ślubnej myślimy z dużym wyprzedzeniem. Ba, często już jako małe dziewczynki mamy wizję naszej wymarzonej kreacji, którą potem wcielamy w życie. Z butami na ślub bywa różnie - zazwyczaj wiemy jedno: mają być na wysokim obcasie. Jeśli planujemy ślub kościelny, będą białe podobnie jak suknia, jeśli cywilny - możemy wybrać kolorowe buty ślubne w dowolnym odcieniu. W tym drugim wypadku nie ogranicza nas tradycja. Tylko od naszego poczucia estetyki zależy, czy będziemy wyglądać jak biały czy jak czarny łabędź, a może wybierzemy kolory z zupełnie innej gamy. Najważniejsze, żeby obuwie ślubne było maksymalnie wygodne, bo w najważniejszym dniu naszego chcemy pięknie wyglądać i dobrze się czuć - to wszak nie tylko uroczystość w kościele i/lub Urzędzie Stanu Cywilnego, ale także godziny zabawy i tańców.

Buty ślubne najwyższej jakości

Ślubne buty damskie jak żadne inne powinny być najwyższej jakości. Jeśli wydaje nam się, że kupowanie dobrych butów na jeden dzień jest zbędne, równie dobrze moglibyśmy pomyśleć tak o sukni ślubnej! Jeden dzień - ale za to najważniejszy. Jego oprawa wymaga więc, żeby wszystko dopięte było na ostatni guzik. Buty ślubne nie są tu żadnym wyjątkiem. Przecież w tym jednym jedynym dniu panna młoda chce wyglądać perfekcyjnie. Jest to możliwe tylko wówczas, kiedy czuje się w najszykowniejszej nawet kreacji swobodnie. Dzień ślubu to nie czas na zaciskanie zębów i oczekiwanie na koniec uroczystości a potem wesela, żeby tylko pozbyć się niewygodnych butów.

Buty ślubne w wymarzonym odcieniu


Do białej sukni wybieramy białe buty, suknia ecru komponuje się z butami w takim samym kolorze. Jeśli decydujemy się na inne kolory z tradycyjnej palety, jak pudrowy róż, także i  w tym odcieniu butów nie brakuje. Coraz częściej panna młoda postanawia jednak, że suknia do ślubu kościelnego będzie wprawdzie utrzymana w tradycyjnej kolorystyce, ale już buty na ślub stanowić będą dla niej kontrapunkt. Pod zwojami białej sukni ukrywają się więc srebrne szpilki albo buty w kolorze czerwonym. Warto uprzeć się przy wymarzonym odcieniu ślubnego obuwia. Cała stylizacja jest przecież nie tylko ukłonem w stronę tradycji, ale też wejściem na nową drogę życia na własnych zasadach. Kolorowe buty do sukni ślubnej to symboliczny gest pokazujący zebranym gościom, że postawiłyśmy na swoim i wiemy, czego oczekujemy od życia.

Kolorowe buty ślubne?


Dobranie butów do sukienki bądź garsonki do ślubu cywilnego jest o wiele łatwiejsze. Tu nie ogranicza nas żadna paleta barw. Niebieskie buty ślubne są więc równie dobrym rozwiązaniem estetycznym jak buty ślubne srebrne, granatowe, zielone czy żółte. Kierujemy się wyłącznie tym, żeby obuwie ślubne było wygodne oraz pasowało do całej stylizacji. Jeśli cokolwiek może nam podpowiadać rozwiązania estetyczne, to np. pora roku. Intensywne nasycone barwy chętniej wybieramy jesienią i zimą, pastelowe - w miesiącach ciepłych. Kolorowe buty ślubne cieszą się coraz większą popularnością i w znaczący sposób zmieniają nasze podejście do ślubnych stylizacji. Obok tradycyjnych ślubów wyznaniowych, podczas których obowiązuje bardzo precyzyjny dress code, coraz częściej młodzi decydują się na niekonwencjonalne uroczystości zaślubin, kiedy to w kwestii stroju ma się całkowitą dowolność. Tu kolorowe buty do sukni ślubnej nikogo nie rażą.

Wygodne i eleganckie buty na ślub

Elegancja i wygoda to dwie najważniejsze cechy damskich butów ślubnych. Obok nich liczą się także niecodzienna stylistyka i wyrafinowane zdobienia. Jeśli na co dzień chodzi się w maksymalnie prostych i wygodnych modelach, ślub jest tą okazją, na którą ma się ochotę włożyć szpilki z miękkiej skóry. Im wyższy obcas, tym perfekcyjniejsza musi być konstrukcja buta, żeby dało się w nim nie tylko swobodnie poruszać w ślubnej kreacji, ale także tańczyć. Kobiety rzadko wybierają na ślub obuwie na płaskim obcasie - także te, które na co dzień unikają szpilek, w tym niezwykłym dniu chętnie dopełniają stylizację wyrafinowanymi butami na wysokim obcasie. Zwłaszcza panie nie mające wprawy w poruszaniu się na szpilkach marzą o butach, które idealnie leżą na stopach.

Obuwie ślubne idealnie współgrające z kreacją


W każdym przypadku najważniejsze jest, aby ślubne buty pasowały do kreacji. Jeśli wybieramy strojną suknię, z trenem, falbanami czy koronkowym gorsetem, buty nie muszą już przyciągać uwagi wyrafinowanymi zdobieniami. Obowiązuje zasada, w imię której w kreacjach wieczorowych czy ślubnych stawiamy na jeden element, który stanowi największą atrakcję stylizacji. Jeżeli więc postawimy na prostą suknię o minimalistycznym kroju, obuwie ślubne może stać się właśnie tym jednym elementem. Warto wtedy zwrócić uwagę na buty zdobione kryształami, modele z otwartymi palcami czy kolorowe buty ślubne w kolorach kontrastujących z sukienką. Spójność ślubnej stylizacji przesądza o tym, że panna młoda będzie w najważniejszym dniu swojego życia czuła się naprawdę wyjątkowa.


Warto na nową drogę życia wejść pewnym krokiem w wymarzonych butach. Wygodne buty ślubne mogą przecież zostać z nami na dłużej i uzupełniać inne kreacje na wielkie wyjścia.