Regulamin obsługi
REGULAMIN OBSŁUGI
1. Właścicielem salonów jest MADONNA Exclusive SP. Z O.O. .
2. Każdy Salon Sukien Ślubnych jest salonem sprzedaży i wypożyczenia sukien.
3. Szczegóły sprzedaży i wypożyczenia sukni reguluje indywidualna umowa zawarta z Kupującym/Wypożyczającym.
4. W salonie wystawione są suknie pokazowe, w oparciu o które, zawiązywana jest umowa sprzedaży lub wypożyczenia z uwzględnieniem zaleceń Kupującego.
5. Suknie pokazowe są produktem wysokiej jakości i tym samym wartościowym, dlatego prosimy o traktowanie ich ze szczególną ostrożnością.
6. W Salonie obowiązuje serwis, co oznacza, że personel podaje, prezentuje i zakłada suknie.
7. Podane godziny spotkań są jedynie prognozowane i mogą ulec zmianie, ze względu na indywidualne potrzeby każdej Panny Młodej oraz specyfikę naszej pracy.
8. Klient rezerwując termin spotkania w naszym salonie lub odwiedzając nasz salon akceptuje postanowienia tego regulaminu.
9. Pozostałe sprawy regulują przepisy prawa.

Madonna

Suknie ślubne Gabbiano

Gdy zbliża się ten wyjątkowy dzień w życiu każdej kobiety, wybór idealnej sukni ślubnej staje się jednym z najważniejszych, o ile nie najważniejszym, elementem przygotowań. W tym niełatwym zadaniu z pomocą przychodzi salon sukien ślubnych Madonna wraz z marką Gabbiano, której kreacje łączą w sobie magię tradycji z aktualnymi trendami. Zarówno Panny Młode, które marzą o długiej, rozbudowanej sukni, jak i te, które preferują krótsze, bardziej zwiewne modele, znajdą tu coś dla siebie.

Bogata oferta sukni ślubnych Gabbiano

Każda suknia Gabbiano to doskonałe połączenie elegancji, klasy i nowoczesności. Wrażenie, jakie robią te kreacje, jest trudne do oddania słowami. To, co je wyróżnia, to nie tylko piękne kroje, ale przede wszystkim dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Kunszt przeplata się tu z subtelnym wdziękiem, a klasyka z nutą odwagi.

Jednym z największych atutów kolekcji ślubnych marki Gabbiano jest ich różnorodność. Dla kobiet marzących o kreacjach podkreślających sylwetkę, dostępne są suknie o kroju syreny. Dla tych, które pragną poczuć się jak prawdziwe księżniczki w dniu swojego ślubu, idealnie sprawdzą się tzw. princessy. Niezależnie od indywidualnych upodobań i wyobrażeń, każda przyszła Panna Młoda będzie w stanie powołać do życia swoją wizję.

Wyróżniające się koronkowe suknie ślubne Gabbiano

W ofercie Gabbiano nie zabrakło także sukni koronkowych. To one dodają kreacjom lekkości, zmysłowości i wyjątkowego, romantycznego charakteru. Najczęściej występują w sukniach w stylu vintage, gdzie nawiązują do mody minionych dekad, lub boho, które podkreślają swobodę i artystyczną duszę właścicielki. Koronki, delikatnie zdobiące suknie sprawiają, że każda Panna Młoda czuje się niezwykle kobieco i wyjątkowo.

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją i przymiarki najpiękniejszych kreacji Gabbiano. Zapewniamy, że pozwolą one w pełni poczuć magię tej wyjątkowej chwili i pozostaną w sercu na długie lata. Znajdą je Panie w bogatej ofercie salonu MADONNA, w którym profesjonalnie pomagamy w doborze długiej lub krótkiej sukni ślubnej.

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano

Gabbiano