Regulamin obsługi
REGULAMIN OBSŁUGI
1. Właścicielem salonów jest MADONNA SP. Z O.O. .
2. Każdy Salon Sukien Ślubnych jest salonem sprzedaży i wypożyczenia sukien.
3. Szczegóły sprzedaży i wypożyczenia sukni reguluje indywidualna umowa zawarta z Kupującym/Wypożyczającym.
4. W salonie wystawione są suknie pokazowe, w oparciu o które, zawiązywana jest umowa sprzedaży lub wypożyczenia z uwzględnieniem zaleceń Kupującego.
5. Suknie pokazowe są produktem wysokiej jakości i tym samym wartościowym, dlatego prosimy o traktowanie ich ze szczególną ostrożnością.
6. W Salonie obowiązuje serwis, co oznacza, że personel podaje, prezentuje i zakłada suknie.
7. Wszystkie suknie oraz usługi świadczone przez nasz personel są produktem autorskim, dlatego obowiązuje zakaz wykonywania zdjęć i filmowania.
8. Podane godziny spotkań są jedynie prognozowane i mogą ulec zmianie, ze względu na indywidualne potrzeby każdej Panny Młodej oraz specyfikę naszej pracy.
9. Klient rezerwując termin spotkania w naszym salonie lub odwiedzając nasz salon akceptuje postanowienia tego regulaminu.
10. Pozostałe sprawy regulują przepisy prawa.

Madonna

Garnitury ślubne

Garnitur to nieodłączny element ubioru każdego Pana Młodego, decydujący nie tylko o jego wyglądzie, ale też sprawiający, że staje się on wyjątkowy, godnie dotrzymując kroku Pannie Młodej. Z myślą o tej jedynej, pełnej emocji chwili tworzymy wzory, które dodadzą pewności siebie i zagwarantują komfort, doskonale prezentując się na każdej sylwetce, zarówno Pana Młodego, jak i jego drużby. Modne i eleganckie garnitury oferujemy w salonach na terenie Łodzi i Gdyni.

Moda ślubna to wyjątkowa dziedzina, w której istotne jest nie tylko pozostawanie w zgodzie z nowymi trendami, ale też kreatywność, pomysłowość i sięganie po unikalne rozwiązania. Korzystając z wielu lat doświadczeń i systematycznie podążając za najnowszymi trendami mody, projektujemy i tworzymy garnitury eleganckie, modne i zarazem niebanalne. Marka New Man to garnitury, które zapewnią najlepszą, najbardziej elegancką oprawę każdego Pana Młodego.

Garnitury męskie

Garnitury męskie

Garnitury męskie

Garnitury męskie

Garnitury męskie

Garnitury męskie

Garnitury męskie

Garnitury męskie

Garnitury męskie

Garnitury męskie

Garnitury męskie

Garnitury męskie

Garnitury męskie

Garnitury męskie

Garnitury męskie

Niekwestionowaną gwiazdą każdego ślubu i wesela jest Panna Młoda. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by Pan Młody dorównywał jej elegancją! Męska moda ślubna pozwala na wykreowanie wizerunku szykownego i niezwykle atrakcyjnego Pana Młodego. Garnitur do ślubu powinien podkreślać walory męskiej sylwetki, dodawać mężczyźnie powagi i urody, a także gwarantować mu doskonałe samopoczucie i komfort. W wybranych salonach mody ślubnej MADONNA dostępne są wyjątkowe garnitury i smokingi dla panów, którym zależy na modnej ślubnej stylizacji najwyższej jakości. 

Męska moda ślubna, czyli... 

... moda męska w swojej najelegantszej i najwytworniejszej odsłonie. Własny ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Warto więc wziąć w nich udział w naprawdę dobrze skrojonym garniturze lub smokingu, wykonanym z najwyższej jakości tkanin i z dbałością o wszelkie detale. Modą rządzą trendy, które zmieniają się co sezon lub kilka sezonów. Moda ślubna jest zdecydowanie stabilniejsza i mniej podatna na sezonowość, a tym, co zawsze się obroni jest ponadczasowa klasyka. Mężczyźni mogą wybierać spośród dwu i trzyczęściowych garniturów lub zdecydować się na smoking, który jest szczególnie polecany w przypadku ślubów zaplanowanych na późne popołudnie lub wieczór. O klasie i efekcie końcowym męskiej stylizacji zdecydują detale i dodatki, wyjątkowy odcień lub wzór materiału, zestawienie kolorów, odpowiednio dobrane buty i pasek, a także mucha, fular lub krawat, poszetka, spinki... 

Klasyczny krój i najnowsze trendy

Klasyczny krój i kolorystyka ślubnych garniturów i smokingów zdecydowania ułatwiają wybór idealnego męskiego stroju. Uniwersalna czerń, stylowy grafit i stal, ciepły granat lub brąz to najczęściej wybierane kolory męskich garniturów. Odważniejsi panowie decydują się na stylizacje łączące dwa kolory, np. czerń ze stalą, granat z różnymi odcieniami szarości. Oryginalny look Panu Młodemu zapewnią również wzorzyste elementy garderoby, np. prążkowane spodnie, kamizelka z fantazyjne esy-floresy lub ozdobna marynarka. Na własnym ślubie i weselu można również wystąpić w beżach i bieli, choć na te kolory mężczyźni decydują się zdecydowanie rzadziej i niemal wyłącznie w sytuacjach, gdy ślub i wesele zaplanowano na cieplejszą porę roku. Największym zainteresowaniem cieszą się tkaniny matowe lub półmatowe, choć właśnie do modowych łask wrócił połysk. Na garnitury wykonane z satynowych materiałów decydują się najczęściej mężczyźni mogący pochwalić się nienaganną, smukłą sylwetką. 

Idealne połączenie elegancji i wygody

Ślubny garnitur lub smoking powinien być nie tylko elegancki, ale również wygodny. Pan Młody spędzi w nim prawdopodobnie kilkanaście godzin, więc kwestia komfortu wydaje się nie mniej ważna, niż wyglądu. Gwarancją wygody będzie optymalne dopasowanie garnituru do konkretnego mężczyzny i jego wymiarów, jakość materiałów oraz szwów. To wszystko będzie miało decydujący wpływ na samopoczucie Pana Młodego podczas uroczystości zaślubin oraz weselnej zabawy. 

Modny garnitur dla drużby 

Pan Młody jest zdecydowanie najważniejszym mężczyzną tego dnia, ale towarzyszący mu drużba lub drużbowie, powinni również prezentować elegancko. Idealnym rozwiązaniem jest wybranie się na wspólne, męskie zakupy i postawienie na garnitury w podobnym fasonie, z tych samych materiałów lub posiadające inne cechy wspólne (np. kolorystykę, zdobienie marynarki, czy rodzaj dodatków). Jeżeli Pan Młody zdecyduje się smoking - jego drużba lub drużbowie mogą wybrać garnitury uszyte z tych samych materiałów i w identycznych zestawach kolorystycznych. Pan Młody może też wyróżniać się trzyczęściowym garniturem, podczas gdy jego drużbowie założą garnitury dwuczęściowe, ale utrzymane w podobnej stylistyce. 

Garnitury ślubne - najwyższa jakość wykonania

W wybranych Salonach Mody Ślubnej MADONNA ubrać mogą się nie tylko Panny Młode, ale również ich przyszli mężowie. Oferujemy najwyższej jakości garnitury ślubne i smokingi, w kilku najbardziej eleganckich i cieszących się największa popularnością odsłonach. Panowie mogą zdecydować się na ubranie dwu lub trzyczęściowe, zapinane na jeden, dwa, trzy lub więcej guzików. Marynarki i smokingi są taliowane, co pozwala na podkreślenie (lub poprawienie, jeśli to konieczne) męskich proporcji ciała. Góra marynarek i smokingów wykończone są klasycznymi klapami lub dodającymi świeżości i wytworności stylizacji stójkami. Spodnie są skrojone w taki sposób, by nie krępować ruchów, ale równocześnie nie obciążać wizualnie dolnej części ciała (nie mogą być zbyt luźne!). Do trzyczęściowych garniturów proponujemy unikatowe, klasyczne i gustownie ozdobione kamizelki, które dodają męskiej stylizacji lekkości i wyrafinowania równocześnie. 

Szeroki wachlarz fasonów sprawia, że absolutnie każdy Pan Młody znajdzie u nas idealny garnitur do ślubu, w którym zachwyci wybrankę swego serca, ale również zdobędzie uznanie wszystkich weselnych gości. Profesjonalni doradcy i konsultanci z przyjemnością pomogą Klientom w stworzeniu nienagannego wizerunku Pana Młodego.