Regulamin obsługi
REGULAMIN OBSŁUGI
1. Właścicielem salonów jest MADONNA Exclusive SP. Z O.O. .
2. Każdy Salon Sukien Ślubnych jest salonem sprzedaży i wypożyczenia sukien.
3. Szczegóły sprzedaży i wypożyczenia sukni reguluje indywidualna umowa zawarta z Kupującym/Wypożyczającym.
4. W salonie wystawione są suknie pokazowe, w oparciu o które, zawiązywana jest umowa sprzedaży lub wypożyczenia z uwzględnieniem zaleceń Kupującego.
5. Suknie pokazowe są produktem wysokiej jakości i tym samym wartościowym, dlatego prosimy o traktowanie ich ze szczególną ostrożnością.
6. W Salonie obowiązuje serwis, co oznacza, że personel podaje, prezentuje i zakłada suknie.
7. Podane godziny spotkań są jedynie prognozowane i mogą ulec zmianie, ze względu na indywidualne potrzeby każdej Panny Młodej oraz specyfikę naszej pracy.
8. Klient rezerwując termin spotkania w naszym salonie lub odwiedzając nasz salon akceptuje postanowienia tego regulaminu.
9. Pozostałe sprawy regulują przepisy prawa.

Madonna

Gdynia

Gdynia - Obraz salonu

Dane kontaktowe

ul. Wielkopolska 213
81-531 Gdynia
tel. +48 58 668 01 15
kom. +48 604 550 928
pon-pt 10.00-18.00 
sobota 10.00-16.00

Opis salonu

Salon Mody Ślubnej MADONNA w Gdyni

Każda kobieta ma inną wizję swojej ślubnej stylizacji. Jedne marzą o tym, żeby w tym wyjątkowym dniu wyglądać jak bajkowa księżniczka. Inne pragną za pomocą kreacji przenieść się w czasie i w tym celu wybierają suknię w stylu empire lub retro, jeszcze inne stawiają na romantyczną lekkość tiulu lub nowoczesny minimalizm.

Niezależnie od tego, jakie są Twoje wizje dotyczące idealnej sukni ślubnej, pomożemy Ci je zrealizować! W Salonie Mody Ślubnej MADONNA w Gdyni znajdziesz bogaty wybór stylowych i różnorodnych sukien ślubnych, których projekty zostały stworzone przez znanych projektantów! Odwiedź nasz dom mody ślubnej mieszczący się na ul. Wielkopolskiej 213 i pozwól nam zrealizować Twoje marzenia!