Regulamin obsługi
REGULAMIN OBSŁUGI
1. Właścicielem salonów jest MADONNA SP. Z O.O. .
2. Każdy Salon Sukien Ślubnych jest salonem sprzedaży i wypożyczenia sukien.
3. Szczegóły sprzedaży i wypożyczenia sukni reguluje indywidualna umowa zawarta z Kupującym/Wypożyczającym.
4. W salonie wystawione są suknie pokazowe, w oparciu o które, zawiązywana jest umowa sprzedaży lub wypożyczenia z uwzględnieniem zaleceń Kupującego.
5. Suknie pokazowe są produktem wysokiej jakości i tym samym wartościowym, dlatego prosimy o traktowanie ich ze szczególną ostrożnością.
6. W Salonie obowiązuje serwis, co oznacza, że personel podaje, prezentuje i zakłada suknie.
7. Wszystkie suknie oraz usługi świadczone przez nasz personel są produktem autorskim, dlatego obowiązuje zakaz wykonywania zdjęć i filmowania.
8. Podane godziny spotkań są jedynie prognozowane i mogą ulec zmianie, ze względu na indywidualne potrzeby każdej Panny Młodej oraz specyfikę naszej pracy.
9. Klient rezerwując termin spotkania w naszym salonie lub odwiedzając nasz salon akceptuje postanowienia tego regulaminu.
10. Pozostałe sprawy regulują przepisy prawa.

Madonna

Katowice

Katowice - Obraz salonu

Dane kontaktowe

ul. Kopernika 7
40-064 Katowice
tel. +48 32 201 01 81
wt-pt 10.00-18.00 
sobota 10.00-14.00

Opis salonu

Salon Mody Ślubnej MADONNA w Katowicach

Na wybór sukni ślubnej wpływa wiele czynników - pora roku, charakter wesela i uroczystości... Najważniejszym z nich powinien być jednak gust Panny Młodej! Znalezienie sukni ślubnej, która będzie pasowała zarówno do nas, jak i samej uroczystości, może się wydawać długim i żmudnym zadaniem. Jednak wcale nie musi tak być!

W Salonie Mody Ślubnej MADONNA w Katowicach znajdziesz bogaty wybór sukni ślubnych, dzięki którym bez problemu stworzysz swoją wymarzoną stylizację! Nasz salon Mody Ślubnej to wyjątkowe miejsce, gdzie, oprócz różnorodnych kreacji, znajdziesz również doświadczonych i życzliwych pracowników, którzy z radością doradzą Ci i pomogą wybrać fason sukni najlepiej odpowiadający Twoim wyobrażeniom i potrzebom!