Regulamin obsługi
REGULAMIN OBSŁUGI
1. Właścicielem salonów jest MADONNA SP. Z O.O. .
2. Każdy Salon Sukien Ślubnych jest salonem sprzedaży i wypożyczenia sukien.
3. Szczegóły sprzedaży i wypożyczenia sukni reguluje indywidualna umowa zawarta z Kupującym/Wypożyczającym.
4. W salonie wystawione są suknie pokazowe, w oparciu o które, zawiązywana jest umowa sprzedaży lub wypożyczenia z uwzględnieniem zaleceń Kupującego.
5. Suknie pokazowe są produktem wysokiej jakości i tym samym wartościowym, dlatego prosimy o traktowanie ich ze szczególną ostrożnością.
6. W Salonie obowiązuje serwis, co oznacza, że personel podaje, prezentuje i zakłada suknie.
7. Wszystkie suknie oraz usługi świadczone przez nasz personel są produktem autorskim, dlatego obowiązuje zakaz wykonywania zdjęć i filmowania.
8. Podane godziny spotkań są jedynie prognozowane i mogą ulec zmianie, ze względu na indywidualne potrzeby każdej Panny Młodej oraz specyfikę naszej pracy.
9. Klient rezerwując termin spotkania w naszym salonie lub odwiedzając nasz salon akceptuje postanowienia tego regulaminu.
10. Pozostałe sprawy regulują przepisy prawa.

Madonna

Kraków Salon nr 1

Kraków Salon nr 1 - Obraz salonu

Dane kontaktowe

ul. Długa 5
31-147 Kraków
tel. +48 12 292 02 34
kom. +48 784 673 575
pon-pt 10.00-18.00 
sobota 10.00-14.00

Opis salonu

Salon Mody Ślubnej MADONNA w Krakowie

Suknia ślubna to prawdopodobnie najważniejsza kreacja, jaką kobieta założy w ciągu swojego życia. Nic zatem dziwnego, że bardzo często szczęśliwe przyszłe Panny Młode poszukiwania idealnej sukni rozpoczynają tuż po zaręczynach! Po co jednak odwiedzać setki sklepów i przymierzać tysiące sukien, skoro wystarczy znaleźć jedno miejsce oferujące bogaty wybór?

Salon Mody Ślubnej MADONNA w Krakowie mieszczący się na ulicy Długiej 5 to sklep, w którym bez problemu zrealizujesz marzenie o idealnej sukni! W naszym butiku znajdziesz bogaty wybór sukien ślubnych znanych projektantów, które z pewnością Cię zachwycą. Zapraszamy do naszego krakowskiego salonu!