Regulamin obsługi
REGULAMIN OBSŁUGI
1. Właścicielem salonów jest MADONNA SP. Z O.O. .
2. Każdy Salon Sukien Ślubnych jest salonem sprzedaży i wypożyczenia sukien.
3. Szczegóły sprzedaży i wypożyczenia sukni reguluje indywidualna umowa zawarta z Kupującym/Wypożyczającym.
4. W salonie wystawione są suknie pokazowe, w oparciu o które, zawiązywana jest umowa sprzedaży lub wypożyczenia z uwzględnieniem zaleceń Kupującego.
5. Suknie pokazowe są produktem wysokiej jakości i tym samym wartościowym, dlatego prosimy o traktowanie ich ze szczególną ostrożnością.
6. W Salonie obowiązuje serwis, co oznacza, że personel podaje, prezentuje i zakłada suknie.
7. Wszystkie suknie oraz usługi świadczone przez nasz personel są produktem autorskim, dlatego obowiązuje zakaz wykonywania zdjęć i filmowania.
8. Podane godziny spotkań są jedynie prognozowane i mogą ulec zmianie, ze względu na indywidualne potrzeby każdej Panny Młodej oraz specyfikę naszej pracy.
9. Klient rezerwując termin spotkania w naszym salonie lub odwiedzając nasz salon akceptuje postanowienia tego regulaminu.
10. Pozostałe sprawy regulują przepisy prawa.

Madonna

Kraków Salon nr 2

Kraków Salon nr 2 - Obraz salonu

Dane kontaktowe

ul. Długa 5
31-147 Kraków
tel. +48 12 429 53 28
tel. +48 12 422 24 00
pon-pt 10.00-18.00 
sobota 10.00-14.00

Opis salonu

Salon sukien ślubnych MADONNA to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa. To miejsce, gdzie przyszła Panna Młoda może poczuć się jak prawdziwa gwiazda. W naszym salonie tworzymy niebanalne wizerunki kobiet jako przyszłych Panien Młodych. Do każdej Klientki podchodzimy w sposób indywidualny, uważnie wsłuchując się w jej pragnienia i oczekiwania. Nie tylko spełniamy marzenia, ale również wytyczamy nowe kierunki w trendach ślubnych.

Nasz salon mody ślubnej mieści się na ulicy Długiej 5 w Krakowie. Zdecydowanym atutem tego miejsca jest zespół świetnie dobranych profesjonalistów, którzy na modzie ślubnej znają się jak nikt inny. W ofercie naszego salonu sukien ślubnych w Krakowie posiadamy szeroki wybór najpiękniejszych kreacji na ślub od znanych i cenionych projektantów. Proponujemy zarówno klasyczne i tradycyjne suknie ślubne, jak również kreacje oryginalne, nietypowe. Oferujemy suknie ślubne o kobiecych fasonach, które urzekają zmysłowością i wyrafinowaną elegancją. Salon mody ślubnej MADONNA w Krakowie to miejsce, które pozwoli Ci spełnić marzenia. U nas dopasujesz kreację ślubną do indywidualnych oczekiwań związanych z wizją własnego wyglądu w tym najważniejszym dniu. Serdecznie zapraszamy!

 

W Salonie nr 2 dostępne są kolekcje :

  • Rara Avis
  • Gabbiano
  • M The One
  • Tarik Ediz
  • Oliver Martino
  • Famosa

Dodatkowo dostępny jest szeroki asortyment sukien wieczorowych od projektantów zagranicznych oraz autorskie projekty MADONNA Atelier.