Regulamin obsługi
REGULAMIN OBSŁUGI
1. Właścicielem salonów jest MADONNA Exclusive SP. Z O.O. .
2. Każdy Salon Sukien Ślubnych jest salonem sprzedaży i wypożyczenia sukien.
3. Szczegóły sprzedaży i wypożyczenia sukni reguluje indywidualna umowa zawarta z Kupującym/Wypożyczającym.
4. W salonie wystawione są suknie pokazowe, w oparciu o które, zawiązywana jest umowa sprzedaży lub wypożyczenia z uwzględnieniem zaleceń Kupującego.
5. Suknie pokazowe są produktem wysokiej jakości i tym samym wartościowym, dlatego prosimy o traktowanie ich ze szczególną ostrożnością.
6. W Salonie obowiązuje serwis, co oznacza, że personel podaje, prezentuje i zakłada suknie.
7. Podane godziny spotkań są jedynie prognozowane i mogą ulec zmianie, ze względu na indywidualne potrzeby każdej Panny Młodej oraz specyfikę naszej pracy.
8. Klient rezerwując termin spotkania w naszym salonie lub odwiedzając nasz salon akceptuje postanowienia tego regulaminu.
9. Pozostałe sprawy regulują przepisy prawa.

Madonna

Lanesta suknie ślubne

Piękno ma różne oblicza, ale jedno imię – Lanesta . Marka tworzy z myślą o wszystkich kobietach. Delikatnych i skromnych oraz przebojowych i pewnych siebie. Lanesta suknie ślubne to oferta dla pań, które cenią sobie elegancję w nowoczesnym wydaniu, kochają glamour, ale też nie boją się innowacyjnych rozwiązań. Znajdziesz tu zarówno proste i minimalistyczne suknie ślubne, jak również zwiewne romantyczne kreacje oraz utrzymane w klimacie boho.

Suknie ślubne inne niż wszystkie

Suknie ślubne Lanesta z całą pewnością odpowiadają na potrzeby współczesnej Panny Młodej. Są ultrakobiece, zmysłowe, a jednocześnie niesamowicie eleganckie. Każda kolekcja łączy w sobie wdzięk, lekkość, ponadczasowy szyk, nutę glamour i odrobinę finezji.

Mimo że marka ceni sobie ponadczasowe piękno, nie boi się również nowoczesnych rozwiązań i odważnych, nieszablonowych połączeń. Klasyczne fasony przełamuje wyrazistymi detalami. Romantycznym kreacjom dodaje pazura. Do swoich projektów chętnie przemyca inspiracje stylem boho oraz szykiem starego Hollywood. W ten sposób podkreśla wyjątkowość każdej kobiety.

Suknie ślubne Lanesta nie tylko ubierają Pannę Młodą. One dopasowują się do jej temperamentu i podkreślają indywidualny charakter. Co więcej, różnorodność fasonów pozwala na dobranie sukni do każdej sylwetki.

Lanesta – suknie dopracowane w każdym detalu

Suknie ślubne Lanesta to projekty idealnie dopracowane. Na uwagę zasługują najwyższej jakości tkaniny oraz misterne wykończenia i finezyjne ozdoby – trójwymiarowe aplikacje, ręcznie robione koronki. Tutaj wszystko jest dokładnie przemyślane, każde rozcięcie, wkomponowanie przeźroczystości, każdy haft. To właśnie dzięki nim całość prezentuje się tak efektownie.

Lanesta podkreśla w kobiecie to, co w niej najpiękniejsze. Dodaje wdzięku i pewności siebie. Jednocześnie pozwala wyrazić osobowość panny młodej. Z całą pewnością jest to kolekcja przepełniona dobrym smakiem i obfitująca w niezwykle kobiece, zmysłowe i wyszukane modele sukien ślubnych. Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą tych wyjątkowych kreacji w salonie MADONNA.

Lanesta suknie ślubne

Lanesta suknie ślubne

Lanesta suknie ślubne

Lanesta suknie ślubne

Lanesta suknie ślubne

Lanesta suknie ślubne

Lanesta suknie ślubne

Lanesta suknie ślubne

Lanesta suknie ślubne

Lanesta suknie ślubne

Lanesta suknie ślubne

Lanesta suknie ślubne

Lanesta suknie ślubne

Lanesta suknie ślubne