Regulamin obsługi
REGULAMIN OBSŁUGI
1. Właścicielem salonów jest MADONNA Exclusive SP. Z O.O. .
2. Każdy Salon Sukien Ślubnych jest salonem sprzedaży i wypożyczenia sukien.
3. Szczegóły sprzedaży i wypożyczenia sukni reguluje indywidualna umowa zawarta z Kupującym/Wypożyczającym.
4. W salonie wystawione są suknie pokazowe, w oparciu o które, zawiązywana jest umowa sprzedaży lub wypożyczenia z uwzględnieniem zaleceń Kupującego.
5. Suknie pokazowe są produktem wysokiej jakości i tym samym wartościowym, dlatego prosimy o traktowanie ich ze szczególną ostrożnością.
6. W Salonie obowiązuje serwis, co oznacza, że personel podaje, prezentuje i zakłada suknie.
7. Podane godziny spotkań są jedynie prognozowane i mogą ulec zmianie, ze względu na indywidualne potrzeby każdej Panny Młodej oraz specyfikę naszej pracy.
8. Klient rezerwując termin spotkania w naszym salonie lub odwiedzając nasz salon akceptuje postanowienia tego regulaminu.
9. Pozostałe sprawy regulują przepisy prawa.

Madonna

Lanesta

Piękno ma różne oblicza, ale jedno imię – Lanesta . Marka tworzy z myślą o wszystkich kobietach. Delikatnych i skromnych oraz przebojowych i pewnych siebie. Lanesta suknie ślubne to oferta dla pań, które cenią sobie elegancję w nowoczesnym wydaniu, kochają glamour, ale też nie boją się innowacyjnych rozwiązań. Znajdziesz tu zarówno proste i minimalistyczne suknie ślubne, jak również zwiewne romantyczne kreacje oraz utrzymane w klimacie boho.

Suknie ślubne inne niż wszystkie

Suknie ślubne Lanesta z całą pewnością odpowiadają na potrzeby współczesnej Panny Młodej. Są ultrakobiece, zmysłowe, a jednocześnie niesamowicie eleganckie. Każda kolekcja łączy w sobie wdzięk, lekkość, ponadczasowy szyk, nutę glamour i odrobinę finezji.

Mimo że marka ceni sobie ponadczasowe piękno, nie boi się również nowoczesnych rozwiązań i odważnych, nieszablonowych połączeń. Klasyczne fasony przełamuje wyrazistymi detalami. Romantycznym kreacjom dodaje pazura. Do swoich projektów chętnie przemyca inspiracje stylem boho oraz szykiem starego Hollywood. W ten sposób podkreśla wyjątkowość każdej kobiety.

Suknie ślubne Lanesta nie tylko ubierają Pannę Młodą. One dopasowują się do jej temperamentu i podkreślają indywidualny charakter. Co więcej, różnorodność fasonów pozwala na dobranie sukni do każdej sylwetki.

Lanesta – suknie dopracowane w każdym detalu

Suknie ślubne Lanesta to projekty idealnie dopracowane. Na uwagę zasługują najwyższej jakości tkaniny oraz misterne wykończenia i finezyjne ozdoby – trójwymiarowe aplikacje, ręcznie robione koronki. Tutaj wszystko jest dokładnie przemyślane, każde rozcięcie, wkomponowanie przeźroczystości, każdy haft. To właśnie dzięki nim całość prezentuje się tak efektownie.

Lanesta podkreśla w kobiecie to, co w niej najpiękniejsze. Dodaje wdzięku i pewności siebie. Jednocześnie pozwala wyrazić osobowość panny młodej. Z całą pewnością jest to kolekcja przepełniona dobrym smakiem i obfitująca w niezwykle kobiece, zmysłowe i wyszukane modele sukien ślubnych. Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą tych wyjątkowych kreacji w salonie MADONNA.

Lanesta

Lanesta

Lanesta

Lanesta

Lanesta

Lanesta

Lanesta

Lanesta

Lanesta

Lanesta

Lanesta

Lanesta

Lanesta

Lanesta