Regulamin obsługi
REGULAMIN OBSŁUGI
1. Właścicielem salonów jest MADONNA SP. Z O.O. .
2. Każdy Salon Sukien Ślubnych jest salonem sprzedaży i wypożyczenia sukien.
3. Szczegóły sprzedaży i wypożyczenia sukni reguluje indywidualna umowa zawarta z Kupującym/Wypożyczającym.
4. W salonie wystawione są suknie pokazowe, w oparciu o które, zawiązywana jest umowa sprzedaży lub wypożyczenia z uwzględnieniem zaleceń Kupującego.
5. Suknie pokazowe są produktem wysokiej jakości i tym samym wartościowym, dlatego prosimy o traktowanie ich ze szczególną ostrożnością.
6. W Salonie obowiązuje serwis, co oznacza, że personel podaje, prezentuje i zakłada suknie.
7. Wszystkie suknie oraz usługi świadczone przez nasz personel są produktem autorskim, dlatego obowiązuje zakaz wykonywania zdjęć i filmowania.
8. Podane godziny spotkań są jedynie prognozowane i mogą ulec zmianie, ze względu na indywidualne potrzeby każdej Panny Młodej oraz specyfikę naszej pracy.
9. Klient rezerwując termin spotkania w naszym salonie lub odwiedzając nasz salon akceptuje postanowienia tego regulaminu.
10. Pozostałe sprawy regulują przepisy prawa.

Madonna

Łódź

Łódź - Obraz salonu

Dane kontaktowe

ul. Jaracza 3
90-264 Łódź
tel. +48 42 633-04-79
kom.+48 666 697 900
pon-pt 11.00-18.00 
sobota 10.00-14.00

Opis salonu

Salon Mody Ślubnej MADONNA w Łodzi

Poszukiwanie idealnej sukni ślubnej może być albo niezwykle frustrującym przeżyciem albo wspaniałą przygodą! Wbrew pozorom to jakie wspomnienia wyniesiesz z tego nie zawsze przyjemnego, ale zawsze pouczającego doświadczenia, w dużej mierze zależy od salonu sukien ślubnych! Dlatego warto uważnie wybierać sklepy, z których usług zamierzasz skorzystać!

Idealny salon mody ślubnej to miejsce, w którym nie tylko znajdziesz bogaty wybór kreacji i dodatków, ale przede wszystkim spotkasz się z fachową i doświadczoną obsługą! Takim miejscem jest Salon Sukni Ślubnych MADONNA mieszczący się w Łodzi na ul. Jaracza 3. Nasi pracownicy nie tylko pomogą Ci znaleźć wymarzoną suknię, ale dodatkowo zmienią poszukiwania idealnej kreacji w kolejne cudowne wspomnienie związane z Twoim ślubem!