Regulamin obsługi
REGULAMIN OBSŁUGI
1. Właścicielem salonów jest MADONNA SP. Z O.O. .
2. Każdy Salon Sukien Ślubnych jest salonem sprzedaży i wypożyczenia sukien.
3. Szczegóły sprzedaży i wypożyczenia sukni reguluje indywidualna umowa zawarta z Kupującym/Wypożyczającym.
4. W salonie wystawione są suknie pokazowe, w oparciu o które, zawiązywana jest umowa sprzedaży lub wypożyczenia z uwzględnieniem zaleceń Kupującego.
5. Suknie pokazowe są produktem wysokiej jakości i tym samym wartościowym, dlatego prosimy o traktowanie ich ze szczególną ostrożnością.
6. W Salonie obowiązuje serwis, co oznacza, że personel podaje, prezentuje i zakłada suknie.
7. Wszystkie suknie oraz usługi świadczone przez nasz personel są produktem autorskim, dlatego obowiązuje zakaz wykonywania zdjęć i filmowania.
8. Podane godziny spotkań są jedynie prognozowane i mogą ulec zmianie, ze względu na indywidualne potrzeby każdej Panny Młodej oraz specyfikę naszej pracy.
9. Klient rezerwując termin spotkania w naszym salonie lub odwiedzając nasz salon akceptuje postanowienia tego regulaminu.
10. Pozostałe sprawy regulują przepisy prawa.

Madonna

Suknie ślubne Mia Lavi

Suknie ślubne Mia Lavi to idealne połączenie tradycyjnych krojów z nowoczesnością tkanin, z których zostały wykonane. Dostępne w ofercie naszego salonu kreacje są owocem ciężkiej pracy, w której priorytetem jest pasja do piękna i dbałość o każdy detal projektów. Pannom Młodym poszukującym niebanalnej sukni ślubnej przypadną do gustu zwiewne rękawy, będące znakiem rozpoznawczym marki Mia Lavi. Wyznacznikiem jakości sukni ślubnych Mia Lavi są sprowadzane na specjalne zamówienie koronki.

Wszystkim przyszłym Pannom Młodym polecamy szeroki wybór sukni ślubnych znanej i cenionej Mia Lavi. Dzięki nim w tym ważnym dla nich dniu, Panie poczują się nie tylko pięknie i pewnie, ale też w pełni wyjątkowo. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sukni ślubnych dostępnych w ofercie salonu.

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi

Mia Lavi