Regulamin obsługi
REGULAMIN OBSŁUGI
1. Właścicielem salonów jest MADONNA Exclusive SP. Z O.O. .
2. Każdy Salon Sukien Ślubnych jest salonem sprzedaży i wypożyczenia sukien.
3. Szczegóły sprzedaży i wypożyczenia sukni reguluje indywidualna umowa zawarta z Kupującym/Wypożyczającym.
4. W salonie wystawione są suknie pokazowe, w oparciu o które, zawiązywana jest umowa sprzedaży lub wypożyczenia z uwzględnieniem zaleceń Kupującego.
5. Suknie pokazowe są produktem wysokiej jakości i tym samym wartościowym, dlatego prosimy o traktowanie ich ze szczególną ostrożnością.
6. W Salonie obowiązuje serwis, co oznacza, że personel podaje, prezentuje i zakłada suknie.
7. Podane godziny spotkań są jedynie prognozowane i mogą ulec zmianie, ze względu na indywidualne potrzeby każdej Panny Młodej oraz specyfikę naszej pracy.
8. Klient rezerwując termin spotkania w naszym salonie lub odwiedzając nasz salon akceptuje postanowienia tego regulaminu.
9. Pozostałe sprawy regulują przepisy prawa.

Madonna

Wrocław

Wrocław - Obraz salonu

Dane kontaktowe

ul. Drobnera 26
50-257 Wrocław
tel: 606 88 20 83

pon-pt 10.00-18.00 
sobota 10.00-14.00

Opis salonu

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu we Wrocławiu.

Jesteśmy dla Ciebie tak blisko, abyś mogła dokonać wyboru swojej idealnej kreacji ślubnej w najbardziej prestiżowym i komfortowym miejscu.

Czekamy na Ciebie z najnowszymi kolekcjami światowych projektantów. Nasza oferta jest specjalnie i rozważnie wyselekcjonowana, abyś niezależnie od stylu uroczystości znalazła coś dla siebie. Począwszy od romantycznego stylu boho, przez klasyczną elegancję, aż do lśnienia w stylu glamour - wszystko byś w dniu ślubu oczarowała cały Świat.

 

Wykorzystując całą naszą wiedzę  pomożemy Ci wybrać suknię Twoich marzeń- wiemy, że Twoim marzeniem jest wyglądać i czuć się najpiękniejszą, a także wiemy, że suknia ta ma podkreślić Twoje atuty i dodać pewności siebie.

Szanujemy Twój styl i charakter, ale nie będziemy chwalić Cię w każdej stylizacji - bo zdajemy sobie sprawę, że tylko Ta jedyna i odpowiednio dobrana wywoła zachwyt na twojej twarzy.