Regulamin obsługi
REGULAMIN OBSŁUGI
1. Właścicielem salonów jest MADONNA Exclusive SP. Z O.O. .
2. Każdy Salon Sukien Ślubnych jest salonem sprzedaży i wypożyczenia sukien.
3. Szczegóły sprzedaży i wypożyczenia sukni reguluje indywidualna umowa zawarta z Kupującym/Wypożyczającym.
4. W salonie wystawione są suknie pokazowe, w oparciu o które, zawiązywana jest umowa sprzedaży lub wypożyczenia z uwzględnieniem zaleceń Kupującego.
5. Suknie pokazowe są produktem wysokiej jakości i tym samym wartościowym, dlatego prosimy o traktowanie ich ze szczególną ostrożnością.
6. W Salonie obowiązuje serwis, co oznacza, że personel podaje, prezentuje i zakłada suknie.
7. Podane godziny spotkań są jedynie prognozowane i mogą ulec zmianie, ze względu na indywidualne potrzeby każdej Panny Młodej oraz specyfikę naszej pracy.
8. Klient rezerwując termin spotkania w naszym salonie lub odwiedzając nasz salon akceptuje postanowienia tego regulaminu.
9. Pozostałe sprawy regulują przepisy prawa.

Madonna

Szczecin

Szczecin - Obraz salonu

Dane kontaktowe

ul. Krzywoustego 8/1 (wejście od ul. Bogusława X)
70-244 Szczecin
kom. 664 107 489
pon-pt 10.00-18.00 
sobota 10.00-14.00

Opis salonu

Salon Mody Ślubnej MADONNA w Szczecinie

Mogłoby się wydawać, że znalezienie idealnej sukni ślubnej nie powinno być problemem. W końcu wiele kobiet wyobraża sobie ten dzień już jako małe dziewczynki! Niestety - z wiekiem zmieniają się gusta oraz mody, przez co nawet najbardziej zdecydowana i znająca swoje potrzeby panna młoda może czuć się lekko zagubiona podczas poszukiwania wymarzonej kreacji.

Dlatego tak ważne jest, żeby, oprócz sukni, dobrze wybrać Salon Mody Ślubnej, z którego usług zamierzamy skorzystać! W Salonie Sukien Ślubnych MADONNA w Szczecinie znajdziesz nie tylko to, czego potrzebuje każda przyszła panna młoda, ale również fachową pomoc ze strony naszych doświadczonych pracowników, którzy sprawią, że wybieranie kreacji samo w sobie stanie się cudownym i ekscytującym doświadczeniem!