Regulamin obsługi
REGULAMIN OBSŁUGI
1. Właścicielem salonów jest MADONNA Exclusive SP. Z O.O. .
2. Każdy Salon Sukien Ślubnych jest salonem sprzedaży i wypożyczenia sukien.
3. Szczegóły sprzedaży i wypożyczenia sukni reguluje indywidualna umowa zawarta z Kupującym/Wypożyczającym.
4. W salonie wystawione są suknie pokazowe, w oparciu o które, zawiązywana jest umowa sprzedaży lub wypożyczenia z uwzględnieniem zaleceń Kupującego.
5. Suknie pokazowe są produktem wysokiej jakości i tym samym wartościowym, dlatego prosimy o traktowanie ich ze szczególną ostrożnością.
6. W Salonie obowiązuje serwis, co oznacza, że personel podaje, prezentuje i zakłada suknie.
7. Podane godziny spotkań są jedynie prognozowane i mogą ulec zmianie, ze względu na indywidualne potrzeby każdej Panny Młodej oraz specyfikę naszej pracy.
8. Klient rezerwując termin spotkania w naszym salonie lub odwiedzając nasz salon akceptuje postanowienia tego regulaminu.
9. Pozostałe sprawy regulują przepisy prawa.

Madonna

Suknie ślubne Tarik Ediz

Tarik Ediz to jeden z czołowych projektantów mody w Turcji. Tworzone od niego kreacje już od lat urzekają zmysłowością, wyrafinowaniem i dbałością o każdy nawet najmniejszy detal sukni ślubnych. Dziś najpiękniejsze suknie wychodzące spod jego utalentowanej ręki, docierają do salonów sukien w ponad 30 krajach na świecie.

W ofercie naszego salonu sukni ślubnych Madonna przyszłe Panny Młode znajdą długie i krótkie kreacje wykonane z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o każdy nawet najmniejszy detal. Wśród najpiękniejszych sukni na uwagę zasługują te koronkowe, nadające całej kreacji lekkiego i zwiewnego charakteru. Zachęcamy do zapoznania się z kolekcją.

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz