Regulamin obsługi
REGULAMIN OBSŁUGI
1. Właścicielem salonów jest MADONNA SP. Z O.O. .
2. Każdy Salon Sukien Ślubnych jest salonem sprzedaży i wypożyczenia sukien.
3. Szczegóły sprzedaży i wypożyczenia sukni reguluje indywidualna umowa zawarta z Kupującym/Wypożyczającym.
4. W salonie wystawione są suknie pokazowe, w oparciu o które, zawiązywana jest umowa sprzedaży lub wypożyczenia z uwzględnieniem zaleceń Kupującego.
5. Suknie pokazowe są produktem wysokiej jakości i tym samym wartościowym, dlatego prosimy o traktowanie ich ze szczególną ostrożnością.
6. W Salonie obowiązuje serwis, co oznacza, że personel podaje, prezentuje i zakłada suknie.
7. Wszystkie suknie oraz usługi świadczone przez nasz personel są produktem autorskim, dlatego obowiązuje zakaz wykonywania zdjęć i filmowania.
8. Podane godziny spotkań są jedynie prognozowane i mogą ulec zmianie, ze względu na indywidualne potrzeby każdej Panny Młodej oraz specyfikę naszej pracy.
9. Klient rezerwując termin spotkania w naszym salonie lub odwiedzając nasz salon akceptuje postanowienia tego regulaminu.
10. Pozostałe sprawy regulują przepisy prawa.

Madonna

Suknie ślubne Tarik Ediz

Tarik Ediz to jeden z czołowych projektantów mody w Turcji. Tworzone od niego kreacje już od lat urzekają zmysłowością, wyrafinowaniem i dbałością o każdy nawet najmniejszy detal sukni ślubnych. Dziś najpiękniejsze suknie wychodzące spod jego utalentowanej ręki, docierają do salonów sukien w ponad 30 krajach na świecie.

W ofercie naszego salonu sukni ślubnych Madonna przyszłe Panny Młode znajdą długie i krótkie kreacje wykonane z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o każdy nawet najmniejszy detal. Wśród najpiękniejszych sukni na uwagę zasługują te koronkowe, nadające całej kreacji lekkiego i zwiewnego charakteru. Zachęcamy do zapoznania się z kolekcją.

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz

Tarik Ediz