Regulamin obsługi
REGULAMIN OBSŁUGI
1. Właścicielem salonów jest MADONNA Exclusive SP. Z O.O. .
2. Każdy Salon Sukien Ślubnych jest salonem sprzedaży i wypożyczenia sukien.
3. Szczegóły sprzedaży i wypożyczenia sukni reguluje indywidualna umowa zawarta z Kupującym/Wypożyczającym.
4. W salonie wystawione są suknie pokazowe, w oparciu o które, zawiązywana jest umowa sprzedaży lub wypożyczenia z uwzględnieniem zaleceń Kupującego.
5. Suknie pokazowe są produktem wysokiej jakości i tym samym wartościowym, dlatego prosimy o traktowanie ich ze szczególną ostrożnością.
6. W Salonie obowiązuje serwis, co oznacza, że personel podaje, prezentuje i zakłada suknie.
7. Podane godziny spotkań są jedynie prognozowane i mogą ulec zmianie, ze względu na indywidualne potrzeby każdej Panny Młodej oraz specyfikę naszej pracy.
8. Klient rezerwując termin spotkania w naszym salonie lub odwiedzając nasz salon akceptuje postanowienia tego regulaminu.
9. Pozostałe sprawy regulują przepisy prawa.

Madonna

Firmowy Outlet Warszawa ul. Marszałkowska 99a

Firmowy Outlet Warszawa ul. Marszałkowska 99a - Obraz salonu

Dane kontaktowe

ul. Marszałkowska 99A
00-673 Warszawa
tel. +48 22 696 20 30
Kom. 668 938 248
pon-pt 11.00-19.00 
sobota 10.00-14.00

Opis salonu

Salon Mody Ślubnej MADONNA w Warszawie

Tiul, koronki, a może klasyczna elegancja? Wybór sukni ślubnej to niełatwe zadanie. Już samo poszukiwanie idealnego modelu może zająć wiele czasu, nie wspominając o ewentualnych przymiarkach i poprawkach! Dlatego, żeby zaoszczędzić sobie nieco stresu, którego nie brakuje podczas przygotowań do ślubu

warto szukać swojej sukni ślubnej w odpowiednim miejscu, jak na przykład w Salonie Mody Ślubnej MADONNA w Warszawie! W naszym salonie mieszczącym się na ul. Marszałkowskiej 99 A znajdziesz piękne i oryginalne kreacje tworzone przez projektantów z całego świata! Dodatkowo nasi pracownicy i styliści pomogą Ci wybrać fason, który najlepiej podkreśli Twoją urodę w tym wyjątkowym dniu!